شب ترک استانبول

شب ترک استانبول یکی از محبوب ترین جاذبه های تفریحی استانبول به شمار می رود که در واقع ، سالن بزرگیست که توریستان خارجی جهت صرف غذا، نوشیدنی و آشنایی بیشتر با آداب و رسوم و فرهنگ ترک ها در آنجا گرد هم می آیند و از یکی از بهترین تفریحات استانبول و ترکیه لذت برده و شب شادی را تجربه می کنند.در این سالن گروه های مختلف با اجرای رقص های محلی ترکیه، اُرینتال و قفقازی و اجرای موزیک و آواز به صورت زنده برای میهمانان خویش هنرنمایی می کنند. شب ترک استانبول یکی دیگر از تفریحات استانبول ترکیه محسوب می گردد.

ادامه مطلب: شب ترک استانبول

تور لحظه آخری دبی نیمه دوم مهر 94

مدت تور : 3 شب و 4 روز

تاریخ اعتبار تور : 26 مهر الی 1 آبان

پرواز : ایر عربیا

اقامت : هتل 3 ستاره فورچون پرل

قیمت تور : 895000 تومان

ادامه مطلب: تور لحظه آخری دبی نیمه دوم مهر

تور هلیکوپتر در دبی

تور هلیکوپتر دبی یکی از مهیج ترین و خاص ترین تورهای دبی است که تجربه ای به یادماندنی و مهیج را برای علاقه مندان به ارمغان خواهد آورد. در این تور هلیکوپترها، با پرواز در آسمان منطقه مارینا و عبور از روی هتل های ساحلی، چشم اندازی منحصر به فرد از سواحل دبی و به ویژه معروف ترین هتل 7 ستاره جهان، یعنی برج العرب را در اختیار توریستان قرار خواهد داد.مشاهده جزایر نخل جمیرا دبی از آسمان تجربه ایست که تنها توسط تور هلیکوپتر دبی انجام می پذیرد. ضمنا از طریق این تور می توان مناظر زیبایی از ساختمانها و سازه های مدرن خط ساحلی، بزرگراه هایی چون شیخ زاید ، پیست اسکی دبی و از همه مهمتر بلند ترین برج جهان بنام برج خلیفه را از زاویه ای متفاوت مشاهده نمود.

ادامه مطلب: تور هلیکوپتر در دبی

موزه خانه جیم تامپسون در بانکوک

خانه جیم تامپسون که امروزه به یکی از جاذبه های مهم گردشگری تایلند تبدیل شده است با اقبال توریستان مواجه است . جیمز تامپسون برای خدمت در جنگ جهانی دوم به تایلند فرستاده شد و پس از پایان جنگ در تایلند ماند و تجارت ابریشم تایلندی را در این کشور احیا نمود. او در سال 1967 زمانی که به ارتفاعات مالزی رفته بود، ناپدید شد و دیگر پیدا نشد. تامپسون در سال 1958 خانه اش را از چوب ساخت و در هیچ کجای ساخت این خانه از میخ استفاده نشده است. این موزه مجموعه ای از چند سازه تاریخی تایلندی در بانکوک است که نمایانگر معماری سنتی و قدیمی تایلندی بوده و می توان این موزه خانه مقصد نهایی برای گردشگرانی دانست که به دنبال ساختارهای کلاسیک و لذت بردن از شکوه معماری ها و وسایل سلطنتی هستند.

ادامه مطلب: موزه خانه جیم تامپسون در بانکوک

قیمت تور آنتالیا در شهریور ماه

قیمت تور آنتالیا در شهریور ماه 94

مدت تور : 6 شب و 7 روز

تاریخ رفت و برگشت : 7 الی 13 شهریور

زمان رفت : شنبه - 1:30

زمان برگشت : جمعه - 19:30

پرواز : اطلس جت

اقامت : هتل 5 ستاره دایما ریزورت ( UALL )

قیمت : 2995000 تومان

ادامه مطلب: قیمت تور آنتالیا در شهریور ماه

شما اینجا هستید: Home تورهای خارجی