تور رافتینگ در آنتالیا

رافتینگ به معنی قایقرانی در رودخانه وحشی بوده و جذابترین و مهیج ترین تور آنتالیا می باشد که در دنیا طرفداران بسیاری دارد . رافتینگ یکی از بهترین تفریحات آنتالیاست و هزینه این تور مناسب برای علاقه مندان به ماجراجویی و ورزش و سرگرمی می باشد. برای تجربه چیزی متفاوت می توانید یک تور رافتینگ را امتحان کنید و بر روی امواج خروشان رودخانه قایق سواری کرده ولذت ببرید.

 

تور رافتینگ در آنتالیا

در این تور ابتدا پس از آموزشهای لازم توسط مربیان حرفه ای وگرفتن تجهیزات لازم به ارتفاعات کوهستان رفته وسپس در ساحل رودخانه سوار قایقهای مخصوص شده و مسیر رودخانه را به سمت پائین خواهید رفت.قایقها به صورت 10 نفره و 2 نفره می باشند که در قایقهای 10 نفره یک مربی حضور دارد و قایقرانان را راهنمایی کرده ونکات ضروری را یاداوری میکنند.مسیری را که با قایق طی خواهیدکرد 14 کیلومتربوده و سراسر شگفتی وهیجان و لذت دربردارد. قیمت توررافتینگ آنتالیا با توجه به نوع قایق متفاوت میباشد.هنگام  قایق سواری در تور رافتینگ آنتالیا حتماٌ از کلاه ایمنی و جلیغه نجات استفاده کرده و اشیا قیمتی همراه خود نداشته باشید.

تور رافتینگ در آنتالیا

وسایل مورد نیاز تور رافتینگ در آنتالیا :کرم ضد افتاب و مایوی شنا وحوله،کفش مناسب، پول برای هزینه اضافه ،لباس مناسب.شما درمسیر رودخانه بنا های تاریخی و دیدنی های  آنتالیا خواهید دید و از مشاهده مناظرطبیعی کوهستان لذت میتوانید ببرید.در مسیر رودخانه نیز میتوانید شنا کنید.بعد از یک ورزش پر تحریک و مهیج با لذت تمام برای صرف نهارکنارساحل رودخانه برویدومتصدیان انجا درپایان فیلم ها و عکس ها را در اختیار شما قرارمیدهند.یادتان باشد که فیلم ها و عکس هارایگان نمی باشند.تور رافتینگ را می تواننید از طریق تمام تورهای مسافرتی  تهیه کنید . معمولاٌ این تور از ساعت 10 صبح  شروع شده و تا 2 بعد از ظهر به طول می انجامد.

منبع تور و بلیط ترکیه : www.turkeynet.ir

شما اینجا هستید: Home تورهای خارجی تور رافتینگ در آنتالیا