هتل آستین استانبول

هتل آستین استانبول از اقامتگاه هایی است از موقعیت و قیمت مناسبی برخوردار بوده و از این حیث طرفداران زیادی در بین گردشگران دارد . این هتل سه ستاره در در مرکز شهر تاریخی استانبول قرار داشته و به دریای مرمره نزدیک است.هتل آستین استانبول از هتل های بسیار تمیز است که کیفیت خدمات و امکاناتش، آن را به یک هتل سه ستاره ایده آل کرد و این هتل در مرکز شهر استانبول قرار دارد و به تمامی امکانات رفاهی و تفریحی نزدیک می باشد.

 

هتل آستین استانبول

 همچنین اتاقهای هتل دارای امکاناتی مانند: تلویزیون LCD، اینترنت رایگان، سیستم تهویه مطبوع، اثاثیه آنتیک،  میز کار، حمام اختصاصی مدرن و یخچال مجهز میباشد.این هتل که در منطقه سلطان احمد واقع شده است هیجده کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آتاتورک و دو کیلومتر تا باشگاه اسب سواری شهر و فاصله دارد و در کمتر از 10 دقیقه میتوانید به مسجد ایا صوفیا رسید.

 

هتل آستین استانبول

بوفه صبحانه، دفتر گردشگری و پذیرش شبانه روزی وهمه روزه در اختیار مسافران و میهمانان قرار دارد. بنا بر درخواست مسافران ، سرویس ایاب ذهاب هم در اختیار ایشان قرار می گیرد. رستوران هتل با انواع غذاهای متنوع و لذیذ خود آماده پذیرایی از میهمانان خود می باشد .صرافی در هتل وجود دارد که میتوانید برای تبدیل ارز خود کمترین زمان را صرف کنید . ضمنا اتاق های این هتل دارای ظرفیت های یک ، دو و سه تخته است، ومی توانید به راحتی در این اتاق ها سکونت داشته باشید و از نمای بیرون هتل لذت ببرید.

منبع سایت تور و بلیط ترکیه : turkeyticketnet.ir

شما اینجا هستید: Home تورهای خارجی هتل آستین استانبول