قدمگاه نیشابور

قدمگاه شهری است در استان خراسان رضوی در شرق نیشابور واقع شده و از مراکز توریستی نزدیک مشهد است .وجه تسمیه قدمگاه، با توجه به سنگ سیاهیست که جای دو پا بر روی آن نقش بسته‌است و با نام قدمگاه امام رضا معروف شده‌است.

ادامه مطلب: قدمگاه نیشابور

چشمه  آب گرم شاهان گرماب

این چشمه در حدود 130 کیلومتری جنوب شرقی مشهد قرار دارد . چشمه آبگرم شاهان گرماب در حوالی دهستان سفید سنگ بخش قلندر آباد فریمان و پنجاه کیلومتری شهر فریمان، در نقطه ای کوهستانی واقع شده که دارای چشمه های آب معدنی با دمای ۴۵ درجه سانتی گراد می باشد.

ادامه مطلب: چشمه آب گرم شاهان گرماب

واليبال ساحلي کیش

واليبال ساحلي کیش

از جمله ورزشهای پر طرفدار ساحلی در جزیره کیش واليبال ساحلي آن است . این ورزش شاد و مفرح در سالهاي اخير طرفداران زيادي پيدا کرده است. مجموعه ورزشي واليبال ساحلي کیش يكي از زيباترين زمين هاي واليبال كنار ساحل در آسيا به شمار می رود.

ادامه مطلب: واليبال ساحلي کیش

بازار جنت مشهد

بازار معروف جنت جزء راسته بازارهای شهر مشهد می باشد که در گذشته جزیی از محله‌ای بزرگ به شمار می‌آمد که در قسمت مرتفع و بلند شهر شامل ارگ شهر و محله حکومتی واعیانی چهارباغ قرار داشت.

بازار جنت

 امروزه خانه‌های این راسته به مراکز تجاری مختلف تبدیل شده و یکی از مراکز مهم تهیه پوشاک شهر مشهد می‌باشد. این بازار به مراکز اقامتی و هتل های مشهد از جمله هتل های آسیا مشهد ،هتل جم مشهد ،هتل پردیس مشهد و هتل زیتون مشهد بسیار نزدیک است.همچنین ترکیب قدیمی این بازار بسیار برای عابرین این بازار خوشایند و لذت بخش میباشدو لوکیشن مناسبی برای فیلم برداری است به طور مثال قسمتی از فیلم هرشب تنهایی در این راسته بازار فیلم برداری شده بود.

ادامه مطلب: بازار جنت مشهد

نخلستان هاي جزيره کيش

با توجه به شرایط اقلیمی و آب و هوای کیش ، پرورش نخل در این جزیره از سابقه ديرينه‌اي برخوردار است. اغلب جهانگرداني كه در سده‌هاي گذشته از كيش ديدار كرده‌اند به وجود نخلستان هاي انبوه در اين جزيره اشاره نموده اند.

ادامه مطلب: نخلستان هاي جزيره کيش

شما اینجا هستید: Home تورهای داخلی